Varhaník, dirigent a hráč na harmonium Adam Viktora vystupuje na hudebních festivalech po celé Evropě, přednáší a koncertuje na mezinárodních varhanních kongresech, působí jako poradce v odborných komisích při restaurování významných historických varhan a nahrává pro evropské rozhlasové a televizní stanice. Velký zájem věnuje historickým varhanám a aktivitám usilujících o jejich záchranu a propagaci. Je zakladatelem a uměleckým ředitelem ojedinělého projektu Český varhanní festival. Vyučuje varhanní hru na Konzervatoři v Plzni a hudební teorii na Konzervatoři v Praze. Je uměleckým vedoucím souborů Ensemble Inégal a Pražští barokní sólisté, s nimiž uskutečnil bezpočet novodobých koncertních a nahrávacích premiér evropského barokního repertoáru a s nimiž se stal také v posledních letech nejvýraznějším reprezentantem procesu znovuobjevování díla českého barokního génia, Jana Dismase Zelenky.
Gabriela Eibenová se po absolutoriu na Pražské konzervatoři a studiu v Londýně zaměřila především na koncertní činnost a interpretaci staré hudby.Během let svého působení se stala vyhledávanou sopranistkou v tomto oboru. Účinkovala po boku renomovaných umělců jako např. Eduardo Lopez Banzo, Ian Partridge, Simon Standage, Evelyn Tubb, Magdalena Kožená, Peter Kooij aj. Vytvořila několik titulních rolí v barokních operách u nás i v zahraničí: J.Blow – Venus and Adonis, J.M.Leclair – Scylla et Glaucus, C. Monteverdi - Il combattimento di Tancredi e Clorinda, H.Purcell – Dido and Aeneas ( inscenace, která se stala v Čechách představením roku 1998 a získala cenu Alfréda Radoka.) V r. 2000 založila spolu s Adamem Viktorou Ensemble Inégal a později i soubor Pražští Barokní Sólisté. Účinkuje na prestižních hudebních festivalech po celé Evropě (Pražské Jaro, Bruggy, Utrecht, Londýn), zpívala v Izraeli i Japonsku. Hostovala např. s Českou Filharmonií, ve Státní opeře Praha nebo Divadle J.K.Tyla v Plzni. Natáčí pro rozhlas a televizi, na svém kontě má více jak 30 CD nahrávek. Zpívala pro papeže Jana Pavla II, Dalajlámu i řadu vysokých evropských státníků.
Jádrem Ensemble Inégal jsou vynikající čeští instrumentalisté a zpěváci specializující se na autentické provozování staré hudby s použitím barokních hudebních nástrojů nebo jejich věrných kopií. Mnozí z nich prošli exkluzivním školením na prestižních školách ve Švýcarsku, Německu, Holandsku, Francii aj. Mnozí absolvovali odborné semináře a workshopy, někteří z nich jsou vyhledávanými pedagogy. Všichni naši hudebníci jsou výbornými sólovými zpěváky nebo instrumentalisty.
Ensemble Inégal zároveň spolupracuje s mnoha skvělými zahraničními hosty, kteří jsou nedílnou součástí každého většího projektu. Za léta působení Ensemble Inégal to byla celá řada, mimo jiné Peter Kooij, Roberta Mameli, Friedemann Immer, Hannes Rux, Florian Deuter, Monica Waisman, Jonathan Pešek, Jean Tubery, Carlos Mena, Lisandro Abadie, Kai Wessel a další.
ve světové premiéře